PARTNERZY KONKURSU

AVALINE

Polski producent pokryć oraz akcesoriów dachowych. W ofercie znajdują się takie produkty jak okna i wyłazy dachowe, rynny, akcesoria dachowe i wiele innych. Markę AVALINE cechuje doskonały stosunek ceny do jakości. Marka AVALINE dostępna jest wyłącznie w sieci Polskie Hurtownie Dachowe.

BUDMAT

BUDMAT to polski producent wysokiej jakości stalowych pokryć dachowych: blachodachówek modułowych, blachodachówek ciętych na wymiar, blach na rąbek stojący, trapezowych czy falistych. BUDMAT jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Europie. Oprócz pokryć dachowych oferuje również wszystkie niezbędne elementy do wykończenia dachu, systemy rynnowe oraz ogrodzenia stalowe.

CREATON

Jeden z liderów na rynku ceramicznych i cementowych pokryć dachowych. Dachówki CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. W ofercie znajduje kilkadziesiąt modeli dachówek ceramicznych i cementowych w szerokiej palecie barw, dostępnych wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi.

GERARD

AHI Roofing GERARD Roofs to wiodący na świecie producent stalowych pokryć dachowych z posypką ceramiczną, charakteryzujących się doskonałą jakością, atrakcyjną estetyką, a także najwyższą trwałością i odpornością na zniszczenia. Firma specjalizuje się w produkcji blachodachówki z posypką z gwarancją na 50 lat! Dachy GERARD to dachy na całe życie.

mdm NT

MyRoof to pierwszy polski dach solarny. Projekt oparto o nowatorskie rozwiązanie systemu wsporczego, sposobu montażu i izolacji od mdm NT, lidera rozwiązań dachowych, oraz panele fotowoltaiczne i osprzęt elektryczny od wiodących dostawców światowych. MyRoof to nowa koncepcja dachu, domu i życia – ekologicznych, samowystarczalnych, nowoczesnych i designerskich.

MILWAUKEE

MILWAUKEE® jest przodującym producentem elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów oraz środków ochrony indywidualnej dedykowanych profesjonalnym użytkownikom na całym świecie. Marka Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej dostępnej jakości, trwałości i niezawodności.

MY ROOF

MyRoof to pierwszy polski dach solarny. Projekt oparto o nowatorskie rozwiązanie systemu wsporczego, sposobu montażu i izolacji od mdm NT, lidera rozwiązań dachowych, oraz panele fotowoltaiczne i osprzęt elektryczny od wiodących dostawców światowych.

WERNER

erner Janikowo to polski producent papy. Doskonałe produkty marki WERNER to synonim jakości i profesjonalnego podejścia producenta do wymagań rynku budowlanego. Wykonawcy, którzy spróbowali pracy na produktach Wernera są zadowoleni, podobnie jak Inwestorzy, którzy zdecydowali się na produkty tego dostawcy. Produkty Werner poza doskonałymi parametrami charakteryzuję się opatentowanym rozwiązaniem – zakładem poprzecznym zwiększającym szczelność i trwałość połączenia. To jedyne takie rozwiązanie na polskim rynku.